|

Kurumsal

Kurumsal

Kurumsal

SU-Fİ LOJİSTİK VE SOĞUK HAVA DEPOLAMA LTD.ŞTİ.

LOJİSTİK BİZİM İŞİMİZ;

              Şirketimiz, Suat ve Fikret KÜÇÜKUĞURLU kardeşler tarafından 1996 senesinde kurulmuş olup,frigorifik taşımacılık sektöründe faaliyet göstermektedir.Sizlerin destek ve güveniyle sektörün önde gelen kuruluşları arasında yerini almıştır.

Lojistik Sektöründe önemli isimlerden birisi olma yolunda tüm gayretimiz ve çabamızla SU-Fİ LOJİSTİK olarak müşterilerimize, özellikle Taşınan Ürünlerin nakliyesi konusunda en iyi hizmeti vermeyi kendimize ilke edindik.

SU-Fİ LOJİSTİK müşterilerimizin ürünlerini istenilen yerde, istenilen zamanda, hasarsız ve en uygun maliyet ile teslimi ve doğru bilginin doğru zamanda paylaşılması üzerine kuruludur. Firmamız Şehir içi ve Şehirlerarası taşımacılık sektöründe çeşitli görevleri üzerinde barındıran bir şirkettir.

 Kuruluşundan bu yana istikrarlı bir şekilde büyümeyi ve gelişmeyi hedefleyen SU-Fİ LOJİSTİK uzman kadrosu ve öz mal  araçlarından oluşan güçlü araç filosuyla sektörün lider kuruluşlarından biri olmayı başarmıştır.

 ’’Taşımacılıkta Hizmetin Gerçek adı ‘’ sloganıyla özdeşleşen hizmet anlayışımız gerektiğinde farklılıklar yaratarak, müşterinin karşılaşabileceği problemleri çözer. Müşteri talepleri doğrultusunda esnek yapısı ile lojistik ve tedarik zincirinin her zaman önemli bir parçası olmuştur.

Türkiye Genelinde ki her il de ihtiyaç duyduğunuz  kamyon, tır ve kırk ayak yükleriniz için gerekli organizasyon tarafımızdan yapılmaktadır.