Lojistik Hizmeti

Lojistik Hizmeti

Lojistik Hizmeti

Lojistik hizmetlerinde, pek çok önemli unsur söz konusudur ve bu detaylar sayesinde sorunsuz bir taşımacılık operasyonu gerçekleştirilebilir. Hele de uluslararası taşımacılıktan söz ediyorsak, hiçbir aksilik olsun istemez, hızlı ve sorunsuz bir süreç arzu ederiz.

 

Su-Fi Lojistik olarak tamamen bu bakış açısı ile hareket ediyor, tecrübe ve bilgi birikimimizi etkin bir şekilde kullanarak faaliyet gösteriyoruz. Dünyanın pek çok farklı noktasına ulaşıyor, ulaştırılmasını istediklerinizi taşıyoruz. Bu süreçte ön plana çıkan unsurlar ise daha iyi bir hizmeti, daha başarılı bir süreci ve memnuniyeti ifade ediyor.

Alanında tecrübeli ve uzman bir ekip, bu konuda en önemli özelliklerden biridir. 1988 yılından bu yana sektörde olan varlığını adım adım ilerleten Su-Fi Lojistik, profesyonel bir ekip ile hareket ediyor. Bu sayede başarılı, sorunsuz ve hızlı bir taşımacılık hizmeti sunabiliyor. Diğer taraftan uluslararası taşımacılık ağının genişliği, önemli bir avantaj sağlıyor.

 

Bugün dünyanın pek çok uzak noktası, sizin için yakınlaşıyor. Uluslararası taşımacılık ağında, özellikle tırları ile kaliteli bir hizmet ve profesyonel bir destek sunan ekip, işinize değer katıyor. Aynı zamanda özel taleplere de cevap verilebiliyor ve özel çözüm alternatifleri sunulabiliyor. Bu sayede taşımacılık faaliyetleri en özverili ve en sorunsuz şekilde nihayete erdirilebiliyor.

Diğer taraftan, çevre dostu araçlar ile gerçekleştirilen uluslararası ulaşım ağı önemli bir diğer özelliktir. Özellikle Avrupa’da söz konusu olan geniş ağı ile Su-Fi Lojistik sizin için sınırları aşıyor. Tecrübeli ekibin hassasiyeti ile süreç sorunsuzca yönetiliyor ve uluslararası lojistik işlemleri gerçekleştirilebiliyor.

 

Ayrıca kurulduğu günden bu yana, müşteri odaklı bir faaliyet çizgisine sahip olan Su-Fi Lojistik, çözüm odaklı bir strateji izliyor. Yani size özel çözümler ile işlerinizi hızlandırıp, işinize değer katabiliyor. İhtiyaçlarınızın analizi ve beraberinde yapılan özel bir planlama ile en etkin çözüm ortaya konulabiliyor. Bu sayede adeta özel bir destek alıyor, işinizi kendi işi gibi benimseyip çalışan bir ekip ile karşı karşıya bulunuyorsunuz.

Uluslararası Taşımacılıkta Ön Plana Çıkan Avantajlarınız
Su-Fi Lojistik, uluslararası ağı ve uluslararası taşımacılıkta olan varlığı ile önemli avantajlar vadediyor. Parsiyel ve komple yükleme seçenekleri ile esnek bir hizmet anlayışına sahip olması dikkat çekerken, güven veren ekibi ve sistemi de unutulmamalı. Ayrıca Zamanında teslimatın önemsenmesi, sizin için güvenin en önemli göstergesi olacaktır. Diğer taraftan yaygın bir acente ağı mevcuttur ve tüm Avrupa’ya düzenli sevkiyatlar gerçekleştirilebilirken, aynı zamanda dünyanın farklı ülkelerine ve şehirlerine de sevkiyat gerçekleştirilebilir. Bunlar ilk etapta dikkat çeken avantajlar olmakla birlikte, sorunsuz bir taşımacılığın da temel taşlarını ifade eder.

 

Avantajların bir diğeri ise kapıdan kapıya hizmet imkânıdır. Bu şekilde sorunsuz bir süreç gerçekleşebilir. Bu süreci hayata geçiren deneyimli ve uzman kadro ise bahsettiğimiz üzere öncelikli avantajlardan biridir. Gelişmiş teknolojinin etkin kullanılması ise tüm lojistik faaliyetlerde daha fazla bilgi, daha iyi organize olma kabiliyeti ve daha hızlı iletişim imkânı sağlıyor. Geniş araç filosu ise güven veren ve aynı zamanda avantaj olarak kabul edilebilecek özelliklerinden biridir. Kısacası Su-Fi Lojistik, sizin için her şeyi düşünmüş ve özel müşteri birimi ile size özel çözümler sunmaktadır.

 

Taşımacılık alanında hem yurtiçi hem de uluslararası faaliyetlerde araçların niteliği büyük bir öneme sahiptir. Sürekli yenilenen araç filosu, GPRS teknolojisi ile uydu üzerinden gerçekleştirilen araç takibi, çift katlı araçlar ile sevkiyat gerçekleştirme imkânı ve de tekstil yüklemelerinde tercih edilen askılı araçlar bu anlamda dikkat çeken avantajlardır. Gelişmiş teknoloji bu alanda da ön plana çıkıyor ve uluslararası kargo taşımacılığını kolaylaştırıyor. Önemli avantajlara sahip olması, ekibinin tecrübe ve bilgi birikimi ile geçmişten geleceğe adım adım büyüyen Su-Fi Lojistik, işinizi destekler, özel taşımacılık isteklerinize de en iyi şekilde cevap verebilir. Uluslararası karayolu taşımacılığı, yurtiçi kargo taşımacılığı ve çok daha fazlası, artık emin ellerde… Gözünüz kapalı bir şekilde profesyonel destek alabilir, size özel çözüm önerileri ile hareket ederek, başarılı sonuçlara imza atabilirsiniz. Bu süreci zahmetsizce yönetmek için Su-Fi Lojistik ekibini tercih edebilirsiniz. Böylece pişman olmayacak, yolda kalmayacaksınız. Zaman kaybetmeden iletişime geçerek işbirliği sürecini başlatabilirsiniz.